BRAK ZAPYTAŃ

785474354 godz. 10 - 20sta

sztobik@wp.pl

Regulamin

 UWAGA:

Strona internetowa / domena: magazynelektroniki.pl i magazynelektroniki.sellingo.pl nie jest sklepem internetowym lecz internetową platformą komunikacyjną dotyczącą przedmiotów na niej zawartych. 

Składając zapytanie na tej stronie nie dokonujesz zakupu, lecz jedynie pytasz o dostępność i cenę danej rzeczy w naszym magazynie. Nie prowadzimy ewidencji komputerowej i dostępność towaru w magazynie sprawdzana jest każdorazowo manualnie przez pracownika.

Cena nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa RP, ma jedynie charakter poglądowy i jest zaproszeniem do negocjacji i określenia dostępności produktu.

Ceny mogą się zmieniać, gdyż nie są aktualizowane na bierząco na stronie magazynelektroniki.pl.

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione na stronie magazynelektroniki.pl w obrębie domen: www.magazynelektroniki.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

 Koszt i czas realizacji przesyłki może się zmienić i jest ustalany telefonicznie za każdym razem indywidualnie.

Proszę się nie sugerować czasem i kosztem przesyłki generowanym automatycznie przez tą stronę internetową.

 

Strona magazynelektroniki.pl i magazynelektroniki.sellingo.pl nie jest sklepem internetowym i oferta na niej zawarta ma charakter informacyjny, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Cała treść zawarta na stronie magazynelektroniki.sellingo.pl, zdjęcia, tekst oraz grafika jest objęta prawami autorskimi, co oznacza że kopiowanie jakiegokolwiek jej elementu lub używanie bez naszej pisemnej zgody jest prawnie zabronione.

Przedstawiane na niej przedmioty i ceny mają charakter informacyjny.

Produkowane były w latach 1970-1994.

Są to produkty nieużywane (chyba, że w opisie jest podane inaczej), w stanie magazynowym ( tzw. "leżaki magazynowe" lub N.O.S. od New old stock ).

Ze względu na długi czas przechowywania, mogą posiadać normalne ślady upływu czasu t.j. ślady kurzu, zanieczyszczeń lub zarysowań co nie stanowi ich wady i nie może być podstawą do reklamacji.

Użytkowy stan produktów nie jest znany i nie mamy możliwości jego sprawdzenia, dlatego po stronie nabywcy leży obowiązek sprawdzenia, czy zakupiony towar jest sprawny. Jeżeli kupujący stwierdzi, że zakupiony towar nie jest sprawny, może go odesłać na swój koszt, a my wymienimy go na inny lub zwrócimy pieniądze.

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl